lucifer
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 147,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
sweet land
80 g
0,49 €
6,13 €/kg
natura
5,96 €
74,50 €/kg
7 day's
0,79 €
9,88 €/kg
snack fun
1,28 €
16,00 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
lindt
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
kras
108 g
1,99 €
18,43 €/kg