chio
Pakiranje: 65 g
Cena na enoto: 30,62 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
70 g
1,99 €
28,43 €/kg
280 g
3,49 €
4,99 €
17,82 €/kg
4,79 €
3,79 €
13,54 €/kg
130 g
2,29 €
1,69 €
13,00 €/kg
fiorentini
100 g
2,99 €
29,90 €/kg
krispper
25 g
1,60 €
91,60 €/kg
spar
800 g
2,89 €
3,61 €/kg
pez
51 g
1,03 €
20,20 €/kg
0,85 €
1,09 €
21,37 €/kg
pom bär
lorenz
110 g
1,39 €
2,79 €
25,36 €/kg
bicentury
124 g
2,49 €
20,16 €/kg