s-budget
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 3,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,21 €
1,75 €
8,75 €/kg
400 g
1,57 €
2,61 €
6,53 €/kg
roshen
1 kg
9,99 €
9,99 €/kg
generika
2,39 €
2,39 €/kg
babica marta
3,99 €
9,98 €/kg
pekarstvo triler
5,99 €
14,98 €/kg
pekarna jurček
700 g
11,19 €
13,19 €
18,84 €/kg
SLOVENSKE DOBROTE
405 g
4,49 €
11,09 €/kg
mercator-radi imamo domače
oreo
176 g
1,59 €
2,09 €
11,88 €/kg
finest bakery
7,85 €/kg
schar
165 g
2,99 €
18,12 €/kg