kinder
Pakiranje: 140 g
Cena na enoto: 21,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
122 g
5,29 €
43,36 €/kg
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
zdenka
140 g
1,89 €
2,49 €
17,79 €/kg
TUŠ IZDELEK
30 g
0,38 €
0,33 €
11,00 €/kg
s-budget
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
nescafe
112 g
53,48 €/kg
dukat
1,28 €
0,99 €
9,90 €/kg
1,55 €
15,50 €/kg
1,29 €
12,90 €/kg