kras
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 8,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
108 g
1,99 €
18,43 €/kg
PARIS
300 g
2,56 €
2,89 €
9,63 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
2,36 €
3,98 €/kg
plazma
480 g
4,99 €
10,40 €/kg
112 g
1,39 €
12,41 €/kg
4,79 €
9,58 €/kg
1 kg
3,99 €
3,99 €/kg
LAGO GASTONE
200 g
1,65 €
8,25 €/kg
260 g
2,29 €
8,81 €/kg
težak
5,49 €
10,98 €/kg