kras
Pakiranje: 21 g
Cena na enoto: 28,10 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
108 g
1,99 €
18,43 €/kg
mentos
21 g
1,45 €
1,49 €
70,95 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
odlično
29,95 €/kg
spar
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
s-budget
0,69 €
6,90 €/kg