bahlsen
Pakiranje: 112 g
Cena na enoto: 24,02 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
112 g
1,39 €
12,41 €/kg
koestlin
200 g
3,09 €
2,99 €
14,95 €/kg
PARIS
300 g
2,56 €
2,89 €
9,63 €/kg
500 g
2,36 €
1,99 €
3,98 €/kg
plazma
480 g
4,99 €
10,40 €/kg
4,79 €
9,58 €/kg
1 kg
3,99 €
3,99 €/kg
LAGO GASTONE
1,65 €
8,25 €/kg
260 g
2,29 €
8,81 €/kg
težak
5,49 €
10,98 €/kg
150 g
0,79 €
0,89 €
5,93 €/kg
350 g
4,09 €
4,49 €
12,83 €/kg