skittles
Pakiranje: 152 g
Cena na enoto: 11,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
38 g
0,81 €
0,83 €
21,84 €/kg
95 g
1,49 €
1,53 €
16,11 €/kg
fritt
70 g
0,69 €
9,86 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
2,19 €
4,38 €/kg
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
300 g
1,89 €
6,30 €/kg
CEDEVITA VIN
18 g
0,65 €
0,67 €
37,22 €/kg
3,59 €
7,18 €/kg
mentos
1,19 €
1,23 €
32,37 €/kg
trolli
200 g
10,95 €/kg