ostalo
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 74,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
500 g
2,19 €
4,38 €/kg
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
300 g
1,89 €
6,30 €/kg
orbit
14 g
0,99 €
1,02 €
72,86 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
odlično
29,95 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
s-budget
0,69 €
6,90 €/kg