o´plant
Pakiranje: 340 g
Cena na enoto: 11,15 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
450 g
4,99 €
11,09 €/kg
400 g
3,49 €
12,48 €/kg
4,98 €
800 g
6,09 €
7,61 €/kg
dr. oetker
340 g
3,69 €
4,79 €
14,09 €/kg
3,39 €
4,59 €
13,50 €/kg
s-budget
850 g
3,87 €
3,86 €
4,54 €/kg
325 g
14,74 €/kg
3,59 €
pausa pizza
370 g
4,78 €
5,98 €
16,16 €/kg
natureta
1,62 €
1,22 €
2,71 €/kg