schar
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 21,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
250 g
2,09 €
1,53 €
6,12 €/kg
adria mare
5,29 €
6,99 €
27,96 €/kg
ocean
5,59 €
3,99 €
15,96 €/kg
ocean sea
1,69 €
6,76 €/kg
kvibo
2,99 €
3,01 €
12,04 €/kg
1,99 €
1,95 €
2,19 €
8,76 €/kg
minute
500 g
0,99 €
1,98 €/kg
pečjak
300 g
6,29 €
6,69 €
22,30 €/kg
s-budget
3,98 €/kg
frozy
1 kg
6,19 €
6,19 €/kg
pekarna pečjak
8,19 €
8,49 €
8,49 €/kg