zelene doline
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 3,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
2,65 €
3,79 €
15,16 €/kg
3,89 €
15,56 €/kg
180 g
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
spar natur pur
0,54 €
2,16 €/kg
500 g
0,99 €
1,53 €
1,09 €
1,49 €
2,98 €/kg