mu cuisine
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 19,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natureta
800 g
3,85 €
4,17 €
5,21 €/kg
3,89 €
4,19 €
5,24 €/kg
4,49 €
5,61 €/kg
s-budget
450 g
4,39 €
4,38 €
9,73 €/kg
mesarstvo oblak
8,99 €
10,99 €
13,74 €/kg
ostalo
700 g
7,39 €
6,65 €
9,50 €/kg
TUŠ IZDELEK
750 g
6,59 €
8,79 €
11,72 €/kg
1 kg
12,99 €
12,99 €/kg
15,99 €
15,99 €/kg
mikado
820 g
3,39 €
4,13 €/kg
minute
160 g
1,39 €
8,69 €/kg
186 g
2,49 €
13,39 €/kg