senza
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 8,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
2,49 €
16,60 €/kg
gullon
2,09 €
13,93 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
heka
8,99 €
12,90 €
86,00 €/kg
ostalo
10,99 €
12,99 €
86,60 €/kg
milka
2,79 €
2,29 €
2,89 €
19,27 €/kg
2,19 €
2,85 €
19,00 €/kg
barilla
400 g
2,69 €
3,59 €
8,98 €/kg
2,87 €
spar veggie
1,99 €