ostalo
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 34,39 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
vege & dobro
180 g
3,19 €
3,49 €
19,39 €/kg
guru
1,75 €
2,19 €
12,17 €/kg
2,18 €
nutrino lab
1,79 €
9,94 €/kg
dr. oetker
38 g
0,93 €
24,47 €/kg
0,89 €
23,42 €/kg
0,88 €
23,16 €/kg
proteini.si
320 g
11,99 €
13,99 €
43,72 €/kg
livity
60 g
1,09 €
1,49 €
24,83 €/kg
1,19 €
joyfuel
50 g
2,69 €
1,99 €
39,80 €/kg