proteini.si
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 21,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
19,99 €
57,11 €/kg
1 kg
10,29 €
10,99 €
10,99 €/kg
9,99 €
400 g
16,49 €
23,99 €
59,98 €/kg
16,99 €
23,49 €
58,73 €/kg
proseries
40 g
1,99 €
49,75 €/kg
isostar
35 g
1,11 €
1,59 €
45,43 €/kg
1,03 €
1,29 €
36,86 €/kg
doppelherz
13 g
799,20 €/kg
mlinotest
1,74 €
2,49 €
6,23 €/kg
2,45 €
2,39 €
5,98 €/kg