Pakiranje: 75 g
Cena na enoto: 37,20 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ostalo
75 g
1,99 €
2,49 €
33,20 €/kg
bio zone
120 g
0,99 €
8,25 €/kg
go on
50 g
39,80 €/kg
benlian food
1,29 €
25,80 €/kg
proteini.si
350 g
19,99 €
57,11 €/kg
doppelherz
13 g
9,99 €
799,20 €/kg
mlinotest
400 g
2,45 €
2,39 €
5,98 €/kg
1,74 €
6,23 €/kg
1,59 €
joyfuel
2,69 €
barebells
55 g
2,99 €
54,36 €/kg
zlato polje
500 g
1,87 €
3,74 €/kg