bio today
Pakiranje: 210 g
Cena na enoto: 28,52 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
guru
180 g
1,75 €
2,19 €
12,17 €/kg
2,18 €
jadro
430 g
3,79 €
8,81 €/kg
2,99 €
2,49 €
5,79 €/kg
joyfuel
50 g
2,69 €
1,99 €
39,80 €/kg
barebells
55 g
2,39 €
54,36 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
despar
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
nestle
450 g
4,15 €
5,53 €/kg
2,10 €
4,19 €
9,31 €/kg
heka
150 g
8,99 €
12,90 €
86,00 €/kg