schnitzer
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 32,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
140 g
3,29 €
4,39 €
31,36 €/kg
400 g
3,74 €
4,99 €
12,48 €/kg
4,59 €
11,48 €/kg
gorenjka
100 g
3,49 €
34,90 €/kg
2,79 €
3,59 €
35,90 €/kg
tuc
0,89 €
1,19 €
11,90 €/kg
0,99 €
1,29 €
12,90 €/kg
despar premium
GREEN ORGANICS
2,99 €
29,90 €/kg
lindt
3,79 €
2,65 €
26,50 €/kg