frankonia
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 37,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dorina
80 g
2,69 €
33,63 €/kg
2,79 €
34,88 €/kg
2,65 €
33,13 €/kg
balance
35 g
1,69 €
1,89 €
54,00 €/kg
gullon
130 g
14,54 €/kg
250 g
2,49 €
9,96 €/kg
2,39 €
9,56 €/kg
2,29 €
lindt
100 g
4,49 €
44,90 €/kg
3,19 €
3,29 €
delicia
200 g
22,45 €/kg