Pakiranje: 25 g
Cena na enoto: 439,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ostalo
25 g
4,99 €
199,60 €/kg
doppelherz
13 g
9,99 €
799,20 €/kg
29 g
7,49 €
260,07 €/kg
natures finest
150 g
5,07 €
7,29 €
48,60 €/kg
8,13 €
7,99 €
53,27 €/kg
mlinotest
400 g
1,74 €
2,49 €
6,23 €/kg
2,45 €
2,39 €
5,98 €/kg
1,59 €
joyfuel
50 g
2,69 €
1,99 €
39,80 €/kg
barebells
55 g
2,99 €
54,36 €/kg
zlato polje
500 g
1,87 €
3,74 €/kg
2,07 €
2,09 €
4,18 €/kg