balance
Pakiranje: 85 g
Cena na enoto: 44,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
35 g
1,69 €
1,89 €
54,00 €/kg
dorina
80 g
2,79 €
34,88 €/kg
2,69 €
33,63 €/kg
2,65 €
33,13 €/kg
thomy
85 g
1,67 €
2,39 €
28,12 €/kg
milka
90 g
1,59 €
1,99 €
22,11 €/kg
1,19 €
1,29 €
1,39 €
15,44 €/kg
2,04 €
2,09 €
24,59 €/kg
lindt
100 g
3,79 €
26,50 €/kg
37,90 €/kg