spar
Pakiranje: 370 g
Cena na enoto: 2,54 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
0,99 €
1,29 €
6,45 €/kg
600 g
4,54 €
6,49 €
10,82 €/kg
460 g
5,51 €
6,89 €
14,98 €/kg
800 g
1,99 €
2,49 €/kg
240 g
2,19 €
2,79 €
11,63 €/kg
280 g
2,18 €
2,23 €
7,96 €/kg
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
iliada
370 g
3,49 €
9,43 €/kg
cantina mexicana
340 g
2,94 €
4,19 €
12,32 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg