spar veggie
Pakiranje: 320 g
Cena na enoto: 7,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
320 g
2,39 €
7,47 €/kg
600 g
3,39 €
5,65 €/kg
lino
200 g
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
fin tun
1 kg
21,99 €
21,99 €/kg
KUPIEC
120 g
2,59 €
21,58 €/kg
loacker
175 g
2,49 €
14,23 €/kg
gullon
210 g
11,38 €/kg
125 g
2,09 €
16,72 €/kg
150 g
2,99 €
19,93 €/kg
270 g
11,07 €/kg