maggi
Pakiranje: 59 g
Cena na enoto: 20,10 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
59 g
1,19 €
20,17 €/kg
125 g
1,89 €
2,51 €
20,08 €/kg
2,39 €
2,49 €
19,92 €/kg
2,02 €
2,69 €
21,52 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
0,89 €
1,78 €/kg
baškovč
4,01 €
8,02 €/kg
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
marodi
400 g
2,99 €
2,74 €
6,85 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg