delicia
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 31,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
4,49 €
22,45 €/kg
3,99 €
schar
125 g
2,99 €
23,92 €/kg
2,31 €
2,89 €
23,12 €/kg
2,29 €
2,19 €
17,52 €/kg
spar natur pur
1,19 €
1,25 €
10,00 €/kg
manner
1,11 €
1,85 €
14,80 €/kg
1,89 €
1,69 €
13,52 €/kg
balance
35 g
54,00 €/kg
gullon
150 g
2,09 €
13,93 €/kg
130 g
14,54 €/kg
250 g
2,49 €
9,96 €/kg