tartex
Pakiranje: 135 g
Cena na enoto: 28,07 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
bio zone
135 g
2,09 €
15,48 €/kg
viki
40 g
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
vege & dobro
180 g
3,19 €
3,49 €
19,39 €/kg
proteini.si
1 kg
10,29 €
10,99 €
10,99 €/kg
9,99 €
violife
150 g
3,29 €
21,93 €/kg
uroš&valentina
220 g
3,59 €
3,99 €
18,14 €/kg
plamil
275 g
5,69 €
5,99 €
21,78 €/kg
doppelherz
13 g
799,20 €/kg
mlinotest
400 g
1,74 €
2,49 €
6,23 €/kg
2,45 €
2,39 €
5,98 €/kg