spar
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 18,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
0,99 €
1,98 €/kg
300 g
1,99 €
6,63 €/kg
heka
150 g
8,99 €
12,90 €
86,00 €/kg
milka
2,79 €
2,09 €
13,93 €/kg
2,29 €
2,89 €
19,27 €/kg
2,19 €
2,85 €
19,00 €/kg
gullon
violife
3,29 €
21,93 €/kg
140 g
3,39 €
24,21 €/kg
2,39 €
2,99 €
21,36 €/kg
joyfuel
50 g
2,69 €
39,80 €/kg
barebells
55 g
54,36 €/kg