kras
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 15,86 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
108 g
1,99 €
18,43 €/kg
evergreen
220 g
1,79 €
1,89 €
8,59 €/kg
koestlin
200 g
3,09 €
2,99 €
14,95 €/kg
gullon
270 g
11,07 €/kg
150 g
19,93 €/kg
plazma
480 g
4,99 €
10,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
112 g
1,39 €
12,41 €/kg
500 g
4,79 €
9,58 €/kg
1 kg
3,99 €
3,99 €/kg
LAGO GASTONE
1,65 €
8,25 €/kg