Pakiranje: 15 g
Cena na enoto: 99,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar vital pure
15 g
3,99 €
4,99 €
332,67 €/kg
consenza
33 g
2,99 €
3,19 €
96,67 €/kg
natur compagnie
40 g
1,59 €
39,75 €/kg
1,35 €
medex
136 g
7,87 €
10,49 €
77,13 €/kg
25 g
199,60 €/kg
mama
225 g
3,39 €
15,07 €/kg
doppelherz
13 g
9,99 €
799,20 €/kg
mlinotest
400 g
1,74 €
2,49 €
6,23 €/kg
2,45 €
2,39 €
5,98 €/kg