bio desert kokos in borovnica, my love my life, 180g
Spar
Mercator
Tuš

my love my life

bio desert kokos in borovnica, my love my life, 180g

Pakiranje: 180 g

od1,39 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,39–2,19 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 7,72 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,39 €

7,72 €/kg

Desert Bio Mylove Mylife, kokos, borovnica, 180 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €

12,17 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

12,17 €/kg

bio kokosov desert, borovnica, my love my life, 180 g