super sadni jogurt jagoda, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

super sadni jogurt jagoda, zelene doline, 150g

Pakiranje: 150 g

od0,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,79–0,89 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 5,27 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €

5,27 €/kg

Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €

5,27 €/kg

super sadni jogurt ananas, zelene doline, 150g

Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €

5,27 €/kg

super sadni jogurt borovnica, zelene doline, 150g

Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €

5,27 €/kg

super sadni jogurt breskev, zelene doline, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,79 €

5,27 €/kg

sadni jogurt super, več okusov, brez laktoze, zelene doline, 150 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,89 €

5,93 €/kg

Super Sadni Jogurt Zelene Doline Borovnica 150 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,89 €

5,93 €/kg

Super Sadni Jogurt Zelene Doline Jagoda 150 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,89 €

5,93 €/kg

Super Sadni Jogurt Zelene Doline Ananas 150 g