humus guru z rdečo peso, 180g
Spar
Mercator
Tuš

guru

humus guru z rdečo peso, 180g

Pakiranje: 180 g

od2,19 €najceneje v Spar

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 12,17 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

2,19 €

12,17 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €+25%

12,17 €/kg

hummus, rdeča pesa, guru, 180 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,19 €

12,17 €/kg

Namaz Guru, hummus, rdeča pesa, 180 g