pasiran avokado, sabor verde, 4x57g
Spar
Mercator

sabor verde

pasiran avokado, sabor verde, 4x57g

Pakiranje: 228 g

od5,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 24,08 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €

24,08 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €

24,08 €/kg

avokadov namaz, klasik, sabor verde, 4 x 57 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €

24,08 €/kg

avokadov namaz guacamole, klasik, sabor verde, 4 x 57 g