beljakovinska čokoladna ploščica, barebells, 55g
Spar
Mercator

barebells

beljakovinska čokoladna ploščica, barebells, 55g

Pakiranje: 55 g

od2,59 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,59–2,79 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 47,09 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €2,59 €-10%

47,09 €/kg

beljakovinska ploščica s kokosom in čokolado, barebells, 55 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €+25%

50,73 €/kg