mlečna čokolada biscoff, milka, 90g
Spar
Mercator
Tuš

milka

mlečna čokolada biscoff, milka, 90g

Pakiranje: 90 g

od1,39 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,39–1,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 15,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €+8%

15,44 €/kg

Mlečna čokolada Milka, Biscoff, 90 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €+43%

22,11 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+67%

22,11 €/kg

čokolada biscof, milka, 90 g