bio desert mandelj in mango, my love my life, 180g
Spar
Mercator
Tuš

my love my life

bio desert mandelj in mango, my love my life, 180g

Pakiranje: 180 g

od1,49 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,49–2,19 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 8,28 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,49 €

8,28 €/kg

Desert Bio Mylove Mylife, mandelj, mango, 180 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

10,50 €/kg

bio desert mandelj - mango, my love - my life, 180 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €

12,17 €/kg