tuna v rastlinskem olju, eva, 120g
Mercator
Tuš

eva

tuna v rastlinskem olju, eva, 120g

Pakiranje: 120 g

od2,14 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,14–2,49 € · prihranite do 0,35 €

Cena na enoto: od 17,83 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,14 €

17,83 €/kg

tunina v rastlinskem olju, eva, 120 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,49 €

20,75 €/kg

Tuna v Rastlinskem Olju Eva 120 g