ekstra deviško oljčno olje, filippo berio, 750ml
Spar
Mercator

filippo berio

ekstra deviško oljčno olje, filippo berio, 750ml

Pakiranje: 750 ml

od11,19 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 11,19–13,99 € · prihranite do 2,80 €

Cena na enoto: od 14,92 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

13,99 €11,19 €-20%

14,92 €/L

ekstra deviško oljčno olje, filipo berio, 0,75 l

Spar

Spar

Na zalogi

13,99 €+8%

18,65 €/L