delikatesne kumarice natureta, 4x530g
Spar
Mercator

natureta

delikatesne kumarice natureta, 4x530g

Pakiranje: 2,12 kg

od7,69 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 7,69–10,99 € · prihranite do 3,30 €

Cena na enoto: od 3,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

10,99 €7,69 €-30%

3,63 €/kg

delikatesne kumarice, natureta, 4 x 530 g

Spar

Spar

Na zalogi

10,99 €+2%

5,18 €/kg