rdeča pesa brez kumine, natureta, 4x530g
Spar
Mercator

natureta

rdeča pesa brez kumine, natureta, 4x530g

Pakiranje: 2,12 kg

od5,39 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 5,39–7,89 € · prihranite do 2,50 €

Cena na enoto: od 2,54 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

7,79 €5,39 €-31%

2,54 €/kg

rdeča pesa, brez kumine, natureta, 4 x 530 g

Spar

Spar

Na zalogi

7,89 €

3,72 €/kg