tatarski biftek ala tartare, kodila, 150g
Spar
Tuš

kodila

tatarski biftek ala tartare, kodila, 150g

Pakiranje: 150 g

od6,39 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 6,39–7,79 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 42,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

6,39 €

42,60 €/kg

Biftek Kodila, Beefsteak al tartar, 150 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

7,79 €

51,93 €/kg