instant juha zelenjavna, nissin, 67g
Spar
Mercator
Tuš

nissin

instant juha zelenjavna, nissin, 67g

Pakiranje: 67 g

od1,59 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,59–2,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 23,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,59 €

23,73 €/kg

Juha Cup Noodles, zelenjavna, vegi, 67 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €+57%

37,16 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €+101%

37,16 €/kg

instant juha z zelenjavo, cup noodles, nissin, 67 g