grški odcejen jogurt 0% m.m. total, fage, 150g
Spar
Mercator
Tuš

total

grški odcejen jogurt 0% m.m. total, fage, 150g

Pakiranje: 150 g

od1,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,89–1,99 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 12,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,89 €

12,60 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

12,60 €/kg

grški jogurt, 0 % m.m., fage total, 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

13,27 €/kg

Jogurt grški Fage, Total, 0 % m.m., 150 g