paradižnikov dvojni koncentrat, podravka, 120g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

paradižnikov dvojni koncentrat, podravka, 120g

Pakiranje: 120 g

od1,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 12,42 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €+33%

12,42 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €+34%

12,42 €/kg

paradižnikov koncentrat, podravka, 120 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,49 €

12,42 €/kg

Dvojni Paradižnikov Koncentrat Podravka 120 g