kapre v slanici, natureta, 200g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

kapre v slanici, natureta, 200g

Pakiranje: 200 g

od2,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 13,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €

13,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

13,95 €/kg

kapre v slanici, natureta, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €

13,95 €/kg

Kapre Natureta 200 g