začimbna mešanica za čevapčiče, kotányi, 25g
Mercator
Tuš

kotanyi

začimbna mešanica za čevapčiče, kotányi, 25g

Pakiranje: 25 g

od1,09 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,09–1,15 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 43,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €

43,60 €/kg

začimbna mešanica, čevapčiči, kotanyi, 25 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,15 €

46,00 €/kg

Čevapčiči Začimbna Mešanica Kotanyi 25 g