pasji priboljški, losos, adventuros training, 115 g
Spar
Mercator
Tuš

adventuros

pasji priboljški, losos, adventuros training, 115 g

Pakiranje: 115 g

od2,45 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,45–2,89 € · prihranite do 0,44 €

Cena na enoto: od 21,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,45 €-18%

21,30 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,60 €

22,61 €/kg

Priboljšek za pse Purina, Adventuros training, losos, 115 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,89 €+18%

25,13 €/kg

priboljški za pse, losos, adventuros training, 115g