juha z zdrobovimi žličniki, maggi, 47 g
Spar
Mercator
Tuš

maggi

juha z zdrobovimi žličniki, maggi, 47 g

Pakiranje: 47 g

od1,55 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,55–1,59 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 32,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,55 €

32,98 €/kg

juha z zdrobovimi žličniki, maggi, 47g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,55 €

32,98 €/kg

Juha Maggi Dober tek, z zdrobovimi žličniki, 47g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

33,83 €/kg