sladkorna masa fondant 25% bele čokolade, decocino´s, 250g
Spar
Tuš

decocino

sladkorna masa fondant 25% bele čokolade, decocino´s, 250g

Pakiranje: 250 g

od1,64 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,64–3,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 6,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,64 €

6,56 €/kg

Masa sladkorna Decocino, Fondant, 25% bele čokolade, 250 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

3,49 €

13,96 €/kg